O firmie


Firma nasza „Wędliniarstwo- Słociński” powstała w 1990 roku. Od początku istnienia prowadzimy produkcję wędlin według tradycyjnych starych receptur, na naturalnych przyprawach bez dodatków funkcjonalnych, wyroby wędzone tradycyjne. Surowiec do wyrobu pochodzi z własnego gospodarstwa oraz okolicznych rolników. Nie stosujemy zamienników mięsa i tłuszczu, środków wiążące wodę oraz syntetycznych substancji smakowych.


Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością niespotykanym smakiem co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Od kilku lat bierzemy aktywny udział w wystawach targach i konkursach. W 2004 roku na targach Polagra Farm zdobyliśmy prestiżowe wyróżnienie perła 2004 konkurs nasze kulinarne dziedzictwo za wielkopolski udziec ze świni złotnickiej . Perła 2006 za szynka rolowana , perła 2009 kiełbasa nowotomyska dojrzewającą. Wzorowy producent żywności 2010. Pierwsze miejsce najlepszy produkt tradycyjny na targach w Niemczech 2009. Najlepsze w Polsce 2013. Certyfikat znaku jakość tradycja 2013 na leberkę wielkopolską i wiele innych uznań za wyroby wędliniarskie. Jesteśmy członkiem Polski Izby Produktów Regionalnych i Lokalnych oraz Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Wielkopolska.


Oprócz produkcji wędliniarskiej, świadczymy również kompleksowe usługi cateringowe. Zapewniamy kulinarną obsługę imprez okolicznościowych, kulinarno-sportowych, itp. Więcej informacji zamieściliśmy w dziale Catering.


Serdecznie zapraszamy do spróbowania naszych wyrobów.Poczuj smak tradycji w naszych wyrobach

RzeźnictwoWędliniarstwo Słociński